Scarlett Johansson Bikini Giymesin

Eğer giyecekse de spora ağırlık versin. O selülitlerle bikini giyilmez. Biz giyeriz ama o giyemez! Sonuçta o bir Hollywood starı. Ryan Reynolds’la evlenmiş, Josh Hartnett’la, Sean penn’le birlikte olmuş bir kız. Yüzü çok güzel, göğüsler de çok güzel ama o popo toplanmalı, toparlanmalı, hem de derhal !

Balık et + 5

3 thoughts on “Scarlett Johansson Bikini Giymesin

  1. Sonucta oda bir insan ve kadin, yüz kez hollywood star´i olsun yaslanacak, kirisacak, ölecek, celluliti olsa ne olacak olmasa ne olacak, haydi victorias secret mankeni olsa neyse ; )

    1. Victoria’s mankenleri de zaten selülitli!Arada blogda postluyim mi diyorum sonra kıskanca bak kadınların kusurlarını bulmaya çalışıyor diyecekler diye vazgeçiyorum:))
      Yıl içindeki candid fotolarını görüyorum hepsinin basenler buruş buruş,sonra napıp ne ediyorlar anlamıyorum fashion showdan önce bi kampa alıyorlar kendilerini..yok yani bi yerde sırlarını bulsam direkt postliycam blogda:)

  2. renkli göze takık bir milletiz neticede..bunu görseler bile aman gözleri yeter deyip çıkarlar..sarışın da oldu mu tamam..ama kendilerininkini bir kaşını almasın, beyaz tenli olunca bıyığı göze batsın, allah görme dalgayı!!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s