Gucci Guilty Intense Review

Bu post çok kısa olacak aslında. Hatta kendimi istediğim gibi ifade edemeyeceğim, çünkü buradaki mevzu bahis bir parfüm!

Daha ilk piyasaya çıkar çıkmaz almıştım Gucci Guilty’i. Ciddi sofistike ve seksi bir parfüm. Baharatlı ve yerinde şekerli. Odunsu demek yanlış bir yorum olur. Oryantel çiçeksi desem? Sıkasın geliyor işte! Bildiğin güzel parfüm. Biel bilir Gucci’den kötü parfüm çıkmaz zaten.

Peki “intense” versiyonunun ilk çıkandan farkı ne? Adı gibi daha yoğun, daha kalıcı. Bu parfümü tanımlamak için ekstra bir sıfat kullanmak istersem, ilk çıkana göre daha “egzotik” diyebilirim. Notalarına baktığımızda Gucci’nin tüm parfümlerinin temelinde yatan paçuli, buna ek olarak da leylak ve zambak bulunuyor.

Aslında bu parfümü yanlışlıkla aldım. Yurtdışından getirmesini rica ettiğim arkadaşa bunu vermişler. İyi ki de vermişler, zira Intense’e kesin geçiş yapmış bulunmaktayım.

Erkek versiyonu da mevcut. Chris Evans versiyonu 🙂

 

 

 

 

Reklamlar

Gucci Guilty Intense Review’ için 2 yanıt

  1. ben de guilty’e aşığım ama kalıcılığı pek fena, intense’in kokusuda hemen hemen aynı geldi sevindim fazla fark olmamasına, kalıcılığını beğendinmiii?:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s