Urban Decay Naked Reloaded Geliyor!

reloaded 2

Bundan bir kaç ay önce Urban Decay’in kült ürünü Naked 1 paletinin artık üretiminin durdurulduğundan bahsetmiştim. Hatta stokları eritmek için paletin tüm dünyada %50 indirimli satılacağından da bahsetmiştim. Hey bilin bakalım! Türkiye’de bu böyle olmadı. Aynı fiyattan satmaya devam ettiler. Hatta size şöyle diyim. Urban Decay’in Amerika websitesine girerseniz, ilk satış fiyatının 54 dolar olduğunu görecekseniz, ki yarısı indirimli şekilde satılıyor şu an. Bugünkü kurla, 285 lira civarı oluyor. UD Türkiye sitesine girip bakarsanız, Naked paletlerinin 480 TL’ye satıldığını göreceksiniz! (Bu da 90 dolar yapıyor, ihi) Bknz buraya

Evet, bu paletin üretimi çoktan durdu ama bundan dolayı saç baş yolmaya gerek var mı? Tabii ki hayır. Zaten yıllardır UD durmaksızın içinde kahvenin milyar tonu bulunan paletleri piyasaya sürüp duruyor. Kaldı ki, yine durmadı ve Naked 1 paleti revampleyip, Naked Reloaded paletini oluşturdu ve 44 dolara satışa çıkardı.

Paletin içinde, ilk Naked paletinde de olan ve neredeyse tüm UD paletlerinde bulunan “Buck” rengi de mevcut. “Dreamweaver” tonu ilk palette yer alan ve benim de bayıldığım “Sidecar” renginin aynısı sanki. Bir de “half baked” renginin tıpkısının aynısı olarak da “Barely Naked” rengi eklenmiş.

Bu da yetmemiş gibi “Naked Heat” paletinin başarısından yola çıkarak (ve bence Too Faced Sweet Peach paletten de birazcık esinlenerek) “Retro” isimli bir ton da eklemişler.

Son olarak da bir detay var ki, bence bir çok makyaj bağımlısını memnun edecek, en çok kullanılan baz, kaş altı ve göz pınarı aydınlatıcı tonlarını diğer renklere göre daha fazla gramajlı yapmışlar. Ürün daha TR’ye gelmediği için internetten bulduğum fotolarını sizlerle paylaşıyorum babes…

reloaded

Renklerin isimlerini daha net görebilmeniz için, kutunun arkasının fotosu:

reloaded 3

Kaynak/ Photo Credit: Temptalia

Merak ediyorum, acaba bu sefer bize 250 liraya mı 550 liraya mı kakalayacaklar?

Edit: Diğer UD paletlerde olduğu gibi 480’e satışa çıkmış…

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s